Адреса
м.Одеса, клініка «АртМедіум»
Час роботи клініки:
08:30 — 20:00
Телефон клініки:
+38 (050) 14-39-100
Телефон доктора:
+38(067) 753-52-44
Одна з найпопулярніших пластичних операцій, до якої вдаються наші улюблені та неперевершені жінки – це збільшення грудей в Одесі (аугментаційна маммопластика). «Красиві груди» або, як кажуть у нашому південному місті, «шикарний бюст» у всі часи був предметом бурхливих обговорень. Великі груди завжди викликали заздрість у жінок, зацікавлені погляди та захоплення у чоловіків, інтерес у художників і скульпторів. Володарки великого бюста, як правило, виглядали більш впевненими та цілеспрямованими порівняно з володарками маленьких грудей. Їхній рейтинг і перевага серед чоловіків також були на висоті.
Загалом нерозумно доводити, що красиві, пишні, сексуальні груди мають явну перевагу порівняно зі своїми меншими «сестрами».
Але якщо раніше цим могли похвалитися лише ті дівчата та жінки, яким, як то кажуть, «Бог дав», то сьогодні можливість стати володаркою «красивих грудей» є у кожної охочої. І все це виключно завдяки пластичній хірургії.
Збільшити груди в Одесі стало відносно просто завдяки сучасним ефективним, безпечним і, до речі, відносно недорогим операціям.
Ендопротезування молочних залоз (збільшувальна маммопластика) – це все назви однієї й тієї ж операції, що полягає в установці силіконових імплантатів у ділянку молочних залоз (МЗ).
І з упевненістю можу сказати, що наразі це найперевірений і найефективніший спосіб збільшити молочні залози, змінити їхню форму та покращити зовнішній вигляд.
Збільшення молочних залоз є найпоширенішою та найзатребуванішою операцією в естетичній пластичній хірургії. Наприклад, у 2014 році в США було виконано близько 300 000 ендопротезувань МЗ.
Кілька слів про імплантати МЗ. Сучасні імплантати провідних світових виробників (Mentor, Polytech, Eurosilicon, McGhan, Arion, Motiva) мають міцну 6-7-шарову оболонку та заповнені висококогезивним силіконовим гелем, який зберігає пам’ять форми.
Силіконові імплантати відповідають усім вимогам безпеки та сумісності з організмом людини, максимально наближені за фізичними властивостями до тканин молочної залози.
Імплантати для збільшення грудей виготовляються двох форм: круглі та анатомічні.
Оболонки імплантатів бувають гладкими та текстурованими (шорсткими). Невпинний пошук і розвиток індустрії силіконових імплантатів дозволили створити такі інновації, як: імплантати з мікрополіуретановим (пінним) покриттям (Polytech), імплантати з двома видами гелю (Polytech, McGhan), імплантати зі вбудованим мікрочипом (Motiva), імплантати, заповнені гідрогелем (Arion).
З лютого 2019 року на ринку України компанія Політех представила абсолютно нове покоління імплантатів молочних залоз – імплантати B-Lite.
Імплантат B-Lite є інноваційним, оскільки складається з порожнистих мікросфер.
За технологією B-Lite порожнисті мікросфери розподілені в медичному силіконовому гелі. Мікросфери виготовлені з чистого біосумісного медичного боросилікату.
Ці крихітні інертні кульки хімічно зв’язані з гелем для безпеки та не можуть потрапити ні всередину гелю, ні за оболонку імплантату. Завдяки технології B-Lite імплантати стали на 30% легшими за своїх попередників, що дозволяє нам із більшою впевненістю встановлювати пацієнткам імплантати великого об’єму для збільшення грудей в Одесі.
Кожен виробник імплантатів молочних залоз пропонує широку розмірну лінійку, що дозволяє сьогодні підібрати імплантати для будь-якої пацієнтки залежно від зросту, ваги, обхвату грудної клітки та вихідного розміру й форми молочної залози (грудей).
Мені часто доводиться слухати від своїх пацієнток, чути по телевізору, а також читати в інтернеті різні думки та висловлювання про імплантати молочних залоз. Часто ці думки помилкові, смішні, неправдоподібні, а іноді навіть безглузді. Тому мені хотілося б розставити крапки над «І» в деяких питаннях, що стосуються імплантатів МЗ.
З імплантатами МЗ можна:
Однак кожна пацієнтка обов’язково повинна уточнювати у свого хірурга, через який проміжок часу після операції можна виконувати ті чи інші дії.
Показаннями до такої операції можуть бути:
2. Різниця в розмірі та формі молочної залози (асиметрія, синдром Поланда): Якщо у жінки спостерігається значна асиметрія грудей, пластична операція може допомогти досягти більш однорідного вигляду та симетрії між молочними залозами.
3. Зменшення розмірів грудей після годування грудьми (постлактаційна інволюція), на тлі втрати ваги, на тлі вікових змін (вікова інволюція): У жінок може виникнути потреба у збільшенні об’єму молочних залоз після значної втрати ваги, при природному старінні, після годування грудьми, коли об’єм грудей зменшується.
4. Тубулярна грудь (вроджена аномалія розвитку молочної залози);
5. Стан після хірургічних резекцій МЗ, зокрема після онкологічних операцій: У деяких випадках, коли груди пошкоджені травмою або видалені через захворювання, операція може бути рекомендована для відновлення форми та об’єму грудей.
Важливо зазначити, що конкретні протипоказання можуть різнитися залежно від індивідуальних особливостей пацієнта.
Вирішивши збільшити груди, звичайно ж, необхідна консультація пластичного хірурга. Під час такої консультації пацієнт отримує повну інформацію щодо майбутньої операції. Хірург разом із пацієнткою підбирає відповідні імплантати.
Обговорюється форма, розмір, поверхня імплантатів, а також фірма-виробник. Відповідно до розмірів підбирається спеціальний компресійний бюстгальтер.
Перед тим, як виконувати пластику грудей, обов’язково з пацієнтом обговорюється доступ (розріз), через який буде здійснюватися встановлення імплантатів: підгрудний, через ареолу, через пахвову ямку. А також площина встановлення імплантатів: під залозою, під фасцією, під м’язом. У разі вираженого провисання тканин МЗ (птоз), пацієнтці буде запропоновано підтяжку МЗ одночасно з ендопротезуванням.
Пацієнт повинен бути здоровим перед операцією. Жінкам дітородного віку не можна проводити операцію в період: за тиждень до менструації — під час менструації — і протягом 3-5 днів після менструації.
За 10 днів до операції припиняють прийом препаратів, що містять аспірин, антикоагулянти, вітамін Е, лецитин. У день операції пацієнт приїжджає до клініки натщесерце.
Збільшення молочних залоз (грудей) проводиться під загальним наркозом. У нашій клініці «АРТМЕДІА» (Україна, м. Одеса, Простір на Недєліна, 82-а, 2-й поверх, вхід — з вул. Бригадна, 56) використовується сучасний інгаляційний наркоз із застосуванням Севорану (Севофлюрану), що забезпечує максимальну безпеку анестезії, а також легке, комфортне та швидке пробудження пацієнта. Тривалість операції, в середньому, становить 1,5—2 години.
Якщо збільшення проводиться одночасно з підтяжкою грудей, це може тривати 3—4 години. Операція виконується через розріз шкіри 3,5—5 см, який наприкінці операції зашивається косметичним швом. Під час операції в кишеню з імплантатами можуть бути встановлені дренажі (трубки) на 1-2 доби, або ж вони можуть не встановлюватися (на розсуд хірурга). Після завершення операції на пацієнтку одягається компресійний бюстгальтер, і вона переводиться до палати інтенсивної терапії на кілька годин.
У післяопераційному періоді після збільшення грудей пацієнтки перебувають у клініці «АРТМЕДІУМ» в Одесі 1-2 доби, де отримують необхідну консервативну терапію та перев’язки. Після виписки з клініки післяопераційні рани заклеюються спеціальним медичним клеєм, тому перев’язки не потрібні. Перші два тижні після операції не можна піднімати руки вище плечей, керувати автомобілем, самостійно мити голову.
Пацієнтка повинна приходити на контрольні огляди через 1, 3, 6 і 12 місяців. Надалі – 1 раз на рік.